Blog

HBB’DEN ANLAMLI ETKİNLİK

HBB’DEN ANLAMLI ETKİNLİK

Hatay’ın zengin mutfağının UNESCO tarafından tescillenmesinin ardından Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve eşi Prof. Dr. Nazan Savaş’ın katkıları ile hayata geçirilen Hatay Gastronomi Evi, anlamlı bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı.

Hayata geçirildiği ilk günden itibaren her özel günde gerek gerçekleştirdiği farkındalık yaratan etkinliklerle, gerekse davet ettiği konuklar ile gönüllere taht kuran Hatay Gastronomi Evi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Hataylı kadınları da unutmadı.

KADIN SANATÇILARIN BAŞARILI PERFORMANSI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla gerçekleştirilen ve çok sayıda vatandaşın katılım gösterdiği  ‘Flüt Dinletisi’ yan flüt sanatçıları Cansu Daloğlu ve Ezhan Bahçeçioğlu’nun başarılı performansları eşliğinde müzikseverler ile buluştu. 

Kadın sanatçıların performansları dinleyenler tarafından büyük beğeni topladı. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen bu özel ve anlamlı etkinliğin sonunda katılımcılar duyarlılığından dolayı HBB Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş’ a teşekkürlerini iletti.